Zajęcia grupowe

Akceptujemy karty:

SMUKŁA SYLWETKA / BRZUCH, UDA, POSLADKI

Jest to trening wzmacniający całe ciało, na którym wykonywane są ćwiczenia z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała i np. stepu ewentualnie z dodatkowym obciążeniem np. hantlami, talerzami, kettlami, gumami lub piłkami np. ovoball. Zajęcia przeznaczone dla każdego – pomagają utrzymać sprawność, wspaniale modelują oraz wyszczuplają sylwetkę.

PŁASKI BRZUCH

Jest to trening wzmacniający i angażujący do pracy głównie mięśnie brzucha, talii, grzbietu oraz mięśni głębokich, które stabilizują ciało jak również ochraniają kręgosłup i narządy wewnętrzne. Ćwiczenia wykonywane na zajęciach wzmacniają mięśnie całego core odpowiadające za postawę ciała, dodatkowo dzięki dodaniu intensywniejszych ćwiczeń poprawiają kondycję i spalają tkankę tłuszczową, co daje efekt zmniejszenia obwodu talii, wysmuklenia i wyrzeźbienia mięśni brzucha.

PROJEKT BIKINI

Jest to trening wzmacniający i kształtujący sylwetkę kompleksowo! Zaangażujemy wszystkie partie mięśni odpowiedzialne za doskonały wygląd, nie tylko w bikini. Smukłe ciało, jędrna, gładka skóra, mniej widoczny cellulit, podniesiony biust, zaokrąglone pośladki – to efekty których możesz się spodziewać po tych zajęciach.

SPORTOWA SYLWETKA

Zajęcia ogólnorozwojowe wykorzystujące ciężar własnego ciała, hantle, sztangi, kettle, pułki lekarskie. Nastawione technikę ćwiczeń – aby wzmocnić i wymodelować całe ciało.

MODELOWANIE POŚLADKÓW

Jest to forma zajęć skupiająca się na kształtowaniu pośladków. Trening ma charakter modelująco-wzmacniający, polega na wykonywaniu odpowiedniej sekwencji ćwiczeń ukierunkowanych na kształtowaniu dolnych partii ciała. Zajęcia o średniej intensywności z ciężarem własnego działa jak i z obciążeniem w postaci hantli, gum oporowych itp. Zajęcia ukierunkowane są dla wszystkich, początkujących jak i zaawansowanych, chcących wzmocnić swoje ciało i ukształtować pośladki.

ZUMBA FITNESS

To połączenie tańca i fitnessu. Proste kroki i muzyka latino wprawią Twoje biodra w ruch. Poczujesz się jak gwiazda parkietu disco!
To forma treningu zbliżona do ćwiczeń interwałowych pod dyktando rytmicznej latynoskiej muzyki. Początki zumby sięgają lat 90. Taneczne ćwiczenia nastawione na utratę wagi i ogólny rozwój narodziły się przez przypadek, a stolicą aerobiku w rytmach latino jest Kolumbia. Za twórcę zumby uznaje się Alberto „Beto” Pereza.

FITSTICK MOVE - FITNESS Z PAŁECZKAMI

Trening angażuje wszystkie partie mięśniowe – mięśnie głębokie. To zarówno trening cardio jak i trening wzmacniający. Intensywnie kształtuje i modeluje sylwetkę oraz poprawia wydolność. Są to doskonałe zajęcia dla osób, które chcą się odstresować i spalić mnóstwo kalorii. Świetnie sprawdzi się po ciężkim dniu w pracy. Radość, energia oraz hektolitry potu przy ulubionej muzyce z elementami imitującymi grę na perkusji. Podczas zajęć generujemy bardzo duże ilości energii i uśmiechu.

SALSATION

To połączenie treningu funkcjonalnego i różnych stylów tanecznych pochodzących z najgorętszych stron świata – salsy, reggae, samby, flamenco i wielu innych! Zajęcia mają na celu nie tylko rozruszać ciało, ale także zrelaksować umysł i poradzić sobie z nagromadzonym stresem. Każda choreografia to oddzielna historia, która stwarza okazję do pokazania swoich emocji i wyrażenia siebie poprzez ruch.

1000 KCAL - TABATA + BRZUCH

Jest to trening o bardzo wysokiej intensywności przeznaczony dla każdego, kto chce poprawić ogólną wydolność organizmu. Zarówno kobiety jak i mężczyźni go uwielbiają ponieważ jest prosty i daje szybkie efekty – polega na wykonywaniu ćwiczenia przez 20 sekund z przerwami po 10 sekund – powtarzane 8 razy. Podstawą są ćwiczenia, które angażują jak najwięcej partii mięśniowych, dzięki nim poprawisz kondycję, spalisz tkankę tłuszczową i wymodelujesz ciało.

TRENING ATLETYCZNY

Jest to trening ogólnorozwojowy wytrzymałościowo-siłowy mający na celu podniesienie wydolności organizmu, wzmocnienie mięśni i zgubienie tkanki tłuszczowej. Na tych zajęciach używamy obciążenia własnego ciała oraz sprzętu takiego jak kettlebells, sztangi, skrzynie, piłki leksrskie, skakanki. Trening jest tak skonstruowany, że każdy uczestnik robi go we własnym tempie co sprawa, że intensywność treningu zależy od osoby ćwiczącej.

TRENING OBWODOWY / TRENING FUNKCJONALNY

Jest to trening dla kobiet i mężczyzn, który polega na wykonywaniu ćwiczeń angażujących całe ciało na stacjach ułożonych w kształt obwodu. Czas na każdą stację jest ustalony z góry dzięki czemu każdy z uczestników dostosowuje tempo do swoich możliwości. Są to zajęcia przeznaczone dla każdego kto chce schudnąć, wzmocnić swoje ciało, poprawić kondycję i wytrzymałość.

STEP & SHAPE

o zajęcia prowadzone w rytm energetycznej muzyki, polegają na dynamicznym wchodzeniu i schodzeniu ze stepu na różne sposoby. W trakcie jednych zajęć można spalić około 600 kcal, a ponadto wysmuklić i ujędrnić dolne partie mięśniowe – uda, pośladki i łydki.

ROZCIĄGANIE

Są to zajęcia skierowane do każdego kto cierpi na różnego rodzaju bóle związane ze stylem życia, pozycją wymuszoną w pracy lub chorobami. Ćwiczenia wykonywane na tym treningu pomogą Ci zapobiec urazom lub przykurczom mięśni, zwiększą ich elastyczność oraz ruchomość w stawach. Jeśli dużo ćwiczysz będą dobrym uzupełnieniem aby Twoje ciało regenerowało się szybciej po treningu poprzez zmniejszenie napięcia mięśniowego. Wyróżniamy w studio rozciąganie statyczne lub dynamiczne (powięziowe).

PILATES

Jest to trening, którego celem jest wzmocnienie, rozciągnięcie i uelastycznienie mięśni także mięśni głębokich, które odpowiadają za stabilizację naszego ciała. Zajęcia są przeznaczone dla każdego kto ma problemy z bólami pleców, zależy mu na wzmocnieniu ciała, powrocie do formy po kontuzji, wymodelowaniu sylwetki lub po prostu chce się poruszać. Na tych zajęciach nie ma mowy o pośpiechu – każde ćwiczenie wykonuje się wolno tak aby dbać o prawidłową technikę każdego z nich oraz oddech.

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Ćwiczenia wykonywane są do spokojnej muzyki – ich celem jest odciążenie, stabilizacja oraz wzmocnienie mięśni. Są przeznaczone dla każdego kto ma siedzący tryb życia a co za tym idzie – ma problemy z funkcjonowaniem w życiu codziennym z powodu bólu pleców. Zajęcia doskonale wzmocnią mięśnie, pomogą wyrobić nawyki prawidłowej postawy ciała, wyrównają napięcia mięśniowe oraz będą dobrą profilaktyką walki z bólem kręgosłupa.

JOGA

To trening dla psychiki i sprawności człowieka. Praktyka jogi to połączenie ciała z naszą duszą poprzez pozycje wykonywane na zajęciach – asany. Zajęcia pomagają poprawić postawę ciała, wzmocnić mięśnie, rozciągnąć oraz zrelaksować całe ciało. Doskonale rozwijają umysł poprzez skupienie na sobie tu i teraz, bycie uważnym na to co dzieje się wokół nas i wynikającą z tego wdzięczność. Na zajęciach używamy sprzętu takiego jak maty, koce, drewniane klocki, paski do jogi. To idealna propozycja dla osób które chcą zadbać o siebie kompleksowo – wzmocnić ciało, zrelaksować umysł i dodać sobie energii do działania w życiu codziennym.