Zajęcia grupowe

Akceptujemy karty:

ZAJĘCIA PROZDROWOTNE

dla osób początkujących
dbają o sprawność ruchową oraz pomagają w zapobieganiu powstawania bólu

ROZCIĄGANIE POWIĘZIOWE + relaks / ROZCIĄGANIE + relaks

Są to zajęcia skierowane do każdego kto cierpi na różnego rodzaju bóle związane ze stylem życia, pozycją wymuszoną w pracy lub chorobami. Ćwiczenia wykonywane na tym treningu pomogą Ci zapobiec urazom lub przykurczom mięśni, zwiększą ich elastyczność oraz ruchomość w stawach. Jeśli dużo ćwiczysz będą dobrym uzupełnieniem aby Twoje ciało regenerowało się szybciej po treningu poprzez zmniejszenie napięcia mięśniowego. Wyróżniamy w studio rozciąganie statyczne lub dynamiczne (powięziowe).

PILATES

Jest to trening, którego celem jest wzmocnienie, rozciągnięcie i uelastycznienie mięśni także mięśni głębokich, które odpowiadają za stabilizację naszego ciała. Zajęcia są przeznaczone dla każdego kto ma problemy z bólami pleców, zależy mu na wzmocnieniu ciała, powrocie do formy po kontuzji, wymodelowaniu sylwetki lub po prostu chce się poruszać. Na tych zajęciach nie ma mowy o pośpiechu – każde ćwiczenie wykonuje się wolno tak aby dbać o prawidłową technikę każdego z nich oraz oddech.

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Ćwiczenia wykonywane są do spokojnej muzyki – ich celem jest odciążenie, stabilizacja oraz wzmocnienie mięśni. Są przeznaczone dla każdego kto ma siedzący tryb życia a co za tym idzie – ma problemy z funkcjonowaniem w życiu codziennym z powodu bólu pleców. Zajęcia doskonale wzmocnią mięśnie, pomogą wyrobić nawyki prawidłowej postawy ciała, wyrównają napięcia mięśniowe oraz będą dobrą profilaktyką walki z bólem kręgosłupa.

JOGA

To trening dla psychiki i sprawności człowieka. Praktyka jogi to połączenie ciała z naszą duszą poprzez pozycje wykonywane na zajęciach – asany. Zajęcia pomagają poprawić postawę ciała, wzmocnić mięśnie, rozciągnąć oraz zrelaksować całe ciało. Doskonale rozwijają umysł poprzez skupienie na sobie tu i teraz, bycie uważnym na to co dzieje się wokół nas i wynikającą z tego wdzięczność. Na zajęciach używamy sprzętu takiego jak maty, koce, drewniane klocki, paski do jogi. To idealna propozycja dla osób które chcą zadbać o siebie kompleksowo – wzmocnić ciało, zrelaksować umysł i dodać sobie energii do działania w życiu codziennym.

ZAJĘCIA WZMACNIAJĄCE

dla osób średniozaawansowanych
kształtują oraz modelują sylwetkę

SMUKŁA SYLWETKA / BRZUCH, UDA, POSLADKI

Jest to trening wzmacniający całe ciało, na którym wykonywane są ćwiczenia z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała i np. stepu ewentualnie z dodatkowym obciążeniem np. hantlami, talerzami, kettlami, gumami lub piłkami np. ovoball. Zajęcia przeznaczone dla każdego – pomagają utrzymać sprawność, wspaniale modelują oraz wyszczuplają sylwetkę.

PŁASKI BRZUCH

Jest to trening wzmacniający i angażujący do pracy głównie mięśnie brzucha, talii, grzbietu oraz mięśni głębokich, które stabilizują ciało jak również ochraniają kręgosłup i narządy wewnętrzne. Ćwiczenia wykonywane na zajęciach wzmacniają mięśnie całego core odpowiadające za postawę ciała, dodatkowo dzięki dodaniu intensywniejszych ćwiczeń poprawiają kondycję i spalają tkankę tłuszczową, co daje efekt zmniejszenia obwodu talii, wysmuklenia i wyrzeźbienia mięśni brzucha.

TRENING FUNKCJONALNY

Zajęcia wzmacniające całe ciało z Kettlebells. Na treningu wykonujemy ćwiczenia wzmacniające z użyciem odważników kulowych (m.in. przysiady, wykroki, swingi, brzuchy), ćwiczenia mobilizacyjne polegające na zwiększaniu zakresu ruchu w stawach oraz rozciąganiu zbytnio napiętych mięśni bo to aby być sprawniejszym/ą oraz ćwiczenia stabilizujące czyli takie, które wzmacniają mięśnie głębokie.

STEP

To zajęcia prowadzone w rytm energetycznej muzyki, polegają na dynamicznym wchodzeniu i schodzeniu ze stepu na różne sposoby. W trakcie jednych zajęć można spalić około 600 kcal, a ponadto wysmuklić i ujędrnić dolne partie mięśniowe – uda, pośladki i łydki.

ZAJĘCIA SPALAJĄCE

dla osób zaawansowanych
spalają tkankę tłuszczową oraz poprawiają kondycję

FAT KILLER - INTERWAŁ

Jest to trening uwielbiany przez kobiety jak i mężczyzn składający się z sekwencji kilku ćwiczeń ze sprzętem. Zajęcia doskonale podkręcają metabolizm dzięki czemu tkanka tłuszczowa spalana jest nawet kilkanaście godzin po treningu dodatkowo poprawiają wytrzymałość oraz kondycję dlatego przeznaczone są głównie dla osób, które chcą pozbyć się zbędnych kilogramów.

CROSS TRENING

Jet to trening ogólnorozwojowy wytrzymałościowo-siłowy mający na celu podniesienie wydolności organizmu, wzmocnienie mięśni i zgubienie tkanki tłuszczowej. Na tych zajęciach używamy obciążenia własnego ciała oraz sprzętu takiego jak kettlebells, sztangi, skrzynie, piłki leksrskie, skakanki. Trening jest tak skonstruowany, że każdy uczestnik robi go we własnym tempie co sprawa, że intensywność treningu zależy od osoby ćwiczącej.

TRENING OBWODOWY

Jest to trening dla kobiet i mężczyzn, który polega na wykonywaniu ćwiczeń angażujących całe ciało na stacjach ułożonych w kształt obwodu. Czas na każdą stację jest ustalony z góry dzięki czemu każdy z uczestników dostosowuje tempo do swoich możliwości. Są to zajęcia przeznaczone dla każdego kto chce schudnąć, wzmocnić swoje ciało, poprawić kondycję i wytrzymałość.

TRENING METABOLICZNY

To intensywne zajęcia angażujące całe ciało do pracy. Są ukierunkowane na kształtowaniu takich zdolności motorycznych jak mobilność, stabilność, siła, moc, wytrzymałość, koordynacja. Intensywnie spalają tkankę tłuszczową, wysmukla ciało i poprwaia sprawność organizmu. Podczas tego treningu wykorzystujemy taki sprzęt jak gumy oporowe, stepy, kettlebells oraz drabinki koordynacyjne.

1000 KCAL - TABATA

Jest to trening o bardzo wysokiej intensywności przeznaczony dla każdego, kto chce poprawić ogólną wydolność organizmu. Zarówno kobiety jak i mężczyźni go uwielbiają ponieważ jest prosty i daje szybkie efekty – polega na wykonywaniu ćwiczenia przez 20 sekund z przerwami po 10 sekund – powtarzane 8 razy. Podstawą są ćwiczenia, które angażują jak najwięcej partii mięśniowych, dzięki nim poprawisz kondycję, spalisz tkankę tłuszczową i wymodelujesz ciało.

ZAJĘCIA TANECZNE

zajęcia na każdym poziomie zaawansowania

SALSATION

To połączenie treningu funkcjonalnego i różnych stylów tanecznych pochodzących z najgorętszych stron świata – salsy, reggae, samby, flamenco i wielu innych! Zajęcia mają na celu nie tylko rozruszać ciało, ale także zrelaksować umysł i poradzić sobie z nagromadzonym stresem. Każda choreografia to oddzielna historia, która stwarza okazję do pokazania swoich emocji i wyrażenia siebie poprzez ruch.