Marzena Seta

Instruktor zajęć grupowych, Trener personalny

Mam na imię Marta i od prawie 18 lat jestem instruktorem fitness oraz trenerem personalnym, niedawno przeszłam na fitnessową emeryturę, ale jak widać wycofałam się z niej bardzo szybko…

Prowadzenie zajęć to moja największa pasja, w której najbardziej lubię kontakt z ludźmi. Zajmuję się głównie osobami, które chcą poprawić jakość swojego życia. Uważam aktywność fizyczną za podstawę zdrowego trybu życia i zachęcam wszystkich do odpowiedniej ilości ćwiczeń.Zajmuję się profilaktyką zdrowego kręgosłupa i pokazuję, jak regularne ćwiczenia mogą niwelować np. skutki siedzącej pracy.

Lubię też intensywnie spalać kalorie podczas zajęć interwałowych. Pracuje także z Seniorami, którzy upewniają mnie w tym, że ćwiczenia to najlepszy eliksir młodości.Uwielbiam motywować ludzi, przyglądać się ich postępom i obserwować zmiany.

Trenuję z osobami w różnym wieku, więc doskonale potrafię dostosować intensywność oraz rodzaj ćwiczeń do każdego. Uważam, że nic nie poprawia humoru tak, jak endorfiny wydzielone podczas treningu.