Konrad Sobala

Manager, Masażysta

Nazywam się Konrad, jestem właścicielem studia oraz masażystą. Jestem osobą nastawioną pozytywnie do świata – interesuję się zdrowym stylem życia, nowymi technologiami, motoryzacją ponadto bardzo lubię podróżować, a największą przyjemność sprawia mi poznawanie nowych ludzi. Na co dzień jestem osobą energiczną. Mój czas wolny przeznaczam na różnego rodzaju aktywności od jazdy na rowerze, po bieganie, jazdę na nartach czy trening funkcjonalny, stąd wiem jak ważne jest zapobieganie kontuzjom, a także regeneracja i rozluźnienie po treningu.

W mojej pracy zajmuję się przede wszystkim osobami, które borykają się z różnego rodzaju problemami związanymi z nadmiernym napięciem mięśniowym a także tymi, którzy potrzebują chwili dla siebie, relaksu i wyciszenia.

Bardzo lubię moją pracę, ponieważ to co robię wprawia ludzi w dobry nastrój. Dzięki masażom moi klienci wracają do sprawności i funkcjonowania w życiu codziennym bez bólu co daje mi energię i motywację do dalszego rozwoju. Moje motto brzmi „lepiej zapobiegać niż leczyć”!
W studio będę zajmował się masażem klasycznym, tkanek głębokich oraz punktów spustowych.