Aleksandra Kunicka

Aleksandra Kunicka

Manager, Instruktor zajęć grupowych, Trener personalny

Nazywam się Ola, jestem właścicielką studia, trenerem personalnym i instruktorem zajęć grupowych. Na co dzień zarządzam studio z moim partnerem oraz prowadzę treningi personalne i zajęcia grupowe. W mojej pracy kładę ogromy nacisk na wsparcie klienta w dążeniu do celu, motywację w chwilach zwątpienia oraz bezpieczeństwo podczas treningu.

Zajmuję się przede wszystkim osobami, które dzięki zmianom swoich nawyków i systematycznej aktywności ruchowej chcą podnieść jakość swojego życia, zadbać o swoje zdrowie, ale również z tymi którzy chcą po prostu wymodelować swoją sylwetkę.

Robię to, ponieważ sama przeszłam przez taki proces zmiany i wiem jak ciężko jest stawić czoła wyzwaniom i zawalczyć o prawdziwą siebie. Mnie po tej drugiej stronie spotkało prawdziwe życie pełne pasji i szczęścia dlatego chcę pomagać innym przekroczyć tą granicę i pokazać im, że zasługują na dużo więcej!

W studio będę prowadziła treningi personalne, a także zajęcie grupowe – interwał, tabatę, smukłą sylwetkę, rozciąganie powięziowe oraz zdrowy kręgosłup.