Joanna Ługowska

Joanna Ługowska

Instruktor zajęć grupowych, Trener personalny

Mam na imię Asia, jestem trenerem personalnym oraz instruktorem zajęć grupowych. Na co dzień łączę pracę w szkole jako nauczyciel i w studio jako instruktor.

W swojej pracy skupiam się na przekazywaniu wiedzy, zarówno w szkole jak i na sali treningowej, dzięki temu wszystko co robimy jest wykonywane poprawnie i przynosi oczekiwane efekty. Niezwykle ważne jest dla mnie wspieranie, motywowanie oraz dbanie o bezpieczeństwo i komfort każdej osoby z którą pracuję. Prowadzę zajęcia grupowe, ponieważ uwielbiam to robić – jest to moją pasją, którą chce zarażać tych, którzy chcą zmienić swoje życie, swoje nawyki, sylwetkę oraz chcą poprawić jakość i komfort swojego życia i codziennego funkcjonowania. A także tych, którzy chcą zadbać o siebie i swoje zdrowie lub zwyczajnie chcą wspaniale się bawić.

Kiedy zaczynałam swoją przygodę z treningami byłam z drugiej strony lustra z „workiem ” pełnym kompleksów, wątpliwości, zwątpienia, strachu, obaw, kilku zbędnych kilogramów i zerową kondycją na plecach. Z upływem czasu wiele się zmieniło – zrzuciłam balast z pleców, dzięki temu odnalazłam siebie w sobie. Mam świadomość, że każdego dnia, każdy z nas pokonuje swoje mniejsze i większe demony, że czasem idzie lepiej a czasem gorzej, rzecz w tym aby się nie poddać a ja podczas zajęć postaram się w tym pomóc!

W studio będę prowadziła zajęcia – trening obwodowy, aktywny poranek, rozciąganie z jogą na które serdecznie zapraszam!