Dominika Bielecka

Dominika Bielecka

Instruktor zajęć grupowych, Trener personalny

Nazywam się Dominika i jestem Magistrem Pedagogiki Kultury Fizycznej i Zdrowotnej UŁ, Trenerem Personalnym i Instruktorem Fitness. Na co dzień wspieram swoich podopiecznych na treningach personalnych oraz zajęciach grupowych. Moim mottem życiowym, jest „chcieć to móc”, które bardzo ze mną rezonuje.

Zajmuje się osobami, które chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe i nauczyć się poprawnie wykonywać ćwiczenia, które chcą zgubić zbędne kilogramy, wzmocnić swoje ciało, wyrzeźbić je lub wysmuklić. Sprawiam, aby aktywność fizyczna stała się codziennością i czymś naturalnym każdego dnia. Prowadzę również kobiety w ciąży chcące utrzymać swoją aktywność fizyczną oraz po ciąży chcące wrócić do aktywiści fizycznej sprzed ciąży.

Robię to, ponieważ aktywność fizyczna jest ze mną od najmłodszych lat, na samym początku w wielu 10- lat tańczyłam taniec nowoczesny, następnie zaczęłam prowadzić treningi oraz zajęcia fitness, dlatego kocham zarażać ruchem innych i pokazywać im jaką frajdą może być praca nad swoim ciałem.

W studio będę prowadziła sportową sylwetkę (moje autorskie zajęcia), sztangi + brzuch, formę na lata oraz modelowanie pośladków. W studio prowadzić będę również treningi personalne, na których dobiorę odpowiedni dla podopiecznego plan treningowy.