Adrianna Wołoch

Adrianna Wołoch

Instruktor zajęć grupowych

Mam na imię Ada, na co dzień jestem energiczną, gadatliwą, szeroko uśmiechniętą nauczycielką grupy przedszkolnej. Ogromną radość sprawia mi praca z ludźmi dlatego po godzinach z radością rozwijam swoją drugą pasję jako instruktor zajęć grupowych.

W czasie moich zajęć zwracam szczególną uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń, dbając o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie obecnych na sali. Uwielbiam układać ćwiczenia w krótkie sekwencje, które w połączeniu z motywującą muzyką wykonuje się z przyjemnością!

Wychodzę z założenia, że zrzucenie zbędnych kilogramów, wzmocnienie i wyrzeźbienie sylwetki, to „skutek uboczny” głównie jest to chwila tylko dla Ciebie – na zabawę w motywującej atmosferze i rozładowanie stresu skumulowanego w ciągu dnia.

Na moje zajęcia zapraszam wszystkie osoby zarówno początkujące jak i zaawansowane, które pragną spalić tkankę tłuszczową, wymodelować i wzmocnić swoje ciało.

Uważam, że nic tak jak dobry trening nie „oczyszcza myśli” i nie poprawia humoru dlatego pragnę zarażać zamiłowaniem do aktywności fizycznej.
Możesz mnie spotkać na zajęciach grupowych: smukła sylwetka, BPU, zdrowy kręgosłup, rozciąganie.